به نام پروردگار نورانی بخش آسمان ها و زمین

شرکت رخشان صنعت زریر یزد با نام تجاری مجتمع لوستر ، مبلمان و دکوراسیون صانع در اواخر دهه 70 شمسی با تولید انواع مبلمان و صنایع چوبی در شهرستان فردیس استان البرز آغاز به کار نموده و در اوایل دهه80 شمسی فعالیت خود را با تولید انواع لوستر گسترش داده است.
باور مدیران این مجموعه بر این است که کیفیت بر کمیت ارجحیت تام دارد.
خط مشی این سازمان تاکید بر کیفیت ، صداقت ، رعایت انصاف ،مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مطلوب است.
استمرار بر همین خط مشی منجر به اعتماد و خرید بیش از 200 هزار مشتری از سراسر کشور در مدت بیش از 2 دهه فعالیت این مجموعه شده است.
کیفیت عالی، قیمت منصفانه و خدمات پس از فروش مطلوب سبب شده تا زمینه صادرات محصولات این مجموعه به کشور های آلمان، جمهوری آذربایجان، عراق و عمان فراهم گردد.
کارآفرینی و حمایت از تولید، هدف و خواسته قلبی مدیران این مجموعه بوده و هست.
ما همواره به دنبال تازه ترین ایده ها و طراحی ها از کشور های صاحب سبک و مطرح در صنعت لوستر و دکوراسیون هستیم و در تلاشیم تا به روز ترین محصولات را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت به همراه خدمات پس از فروش مطلوب در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.
تلاش مدیران مجتمع صانع بر این بوده و هست که در مجموعه فروشگاهی خود با بیش از 1000 متر مربع فضا، متنوع ترین و بهترین محصولات مبلمان و دکوراسیون از بهترین تولیدکنندگان کشور و بیش از 1000 مدل لوستر را یکجا، در محیطی آرام، زیبا، خانوادگی و دلنشین به مشتریان گرامی ارائه دهند.
هدف مجتمع صانع ، جلب رضایت مشتریان و بهبود مستمر عملکرد خود بوده؛ از این رو صمیمانه از شما عزیزان خواهشمندیم با ارائه پیشنهادها و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *